Více zábavy, více pohybu a více radosti

Kdo by neznal velmi známou a moderní hru, která nese název Lasergame? Právě tato zábava se stala velmi populární i v České republice, čemuž se není třeba vůbec divit. Může za to velmi malá časová náročnost, ale přesto mimořádně zajímavá akce. Ta je velmi dynamická, a proto není žádným překvapením, že hra tohoto ražení může být i fyzický náročná, pokud se hráči chtějí vyřádit.

DSC8052

V čem vyniká varianta Kletba?

Pokud máte zájem o Lasergame, ale ještě raději byste poznali nějakou pokročilou variantu této báječné zábavy? Co třeba pokročilá varianta, která má název Kletba? Nemusíte se ničeho bát, výhodou této hry je její velká dynamika. Právě ta láká nejenom pokročilé hráče, ale také začátečníky, kteří jinak nemají s Lasergame takovou zkušenost. Myslíte si, že by vás tato varianta hry mohla bavit? Pokud ano, není třeba nad tím pouze dumat, ale můžete ji vyzkoušet. Ceny jsou velmi příznivé, což je další důvod pro to nemít obavu, že by vás přece jenom Kletba nebavila.

Poznejte něco nového a báječně se zabavte

Vezmete své známé, přátele nebo třeba rodinu, a zahrajte si variantu hry, která sice svým názvem nevzbuzuje příliš pozitivní emoce, ale jakmile ji někdo vyzkouší, bude báječně zabaven. Ačkoliv to není varianta hry, která by dokázala nahradit klasickou podstatu Lasergame, stále jde o báječný počin, který může vyzkoušet každý.

lasergame_aztec03

Proč vás bude „Kletba“ bavit?

  • Velmi dynamické pojetí hry
  • Každý hráč se aktivně zapojí stejným dílem
  • Vhodné pro menší i větší skupiny hráčů

Pokud chcete sebe, své přátele, děti, rodiče nebo třeba i prarodiče skvěle zabavit, pak zde máte jedinečnou příležitost. Není to drahá ani časově náročná zábava, ale přesto se u ní zabaví naprosto každý, kdo se nebojí trochu se hýbat. Hra https://www.lazerfunpraha.cz/cs/hra/kletba proto čeká na to, až ji vyzkoušíte právě vy.