Tyče k bazénu využijete denně

Nechybí vám ve vašem bazénovém sortimentu i něco, co vám usnadní veškerou práci? Ušetřete si namáhavé čištění, které k bazénu nepochybně patří a zakupte si teleskopické tyče https://eshop.techneco.eu/Teleskopicke-tyce, které vám můžou být prodlouženou rukou v případě, kdy budete muset vaší vodě pomoci s jejím dokonalým vzhledem.

čistá modrá voda

Chytré řešení, které šetří záda

Bazénovou vodu je potřeba čistit prakticky denně. I když máte zapojenou filtraci, hrubé nečistoty nebo jiná špína, se ne vždy dostanou do vaší čističky a je potřeba jich posbírat ručně.
Teleskopickou tyč využijete při čištění vody s bazénovou síťkou, s různými kartáči nebo ji připojíte k vašemu bazénovému vysavači.V nabídce si můžete vybrat vámi požadovanou délku nebo i robustnost dané tyče, která vám na vaše vybavení nejvíce padne na míru.

Můžete si ušetřit vaši práci

Díky univerzální koncovce, kterou má každá tyč v naší nabídce, si k ní můžete připojit jakýkoliv nástroj určený k čištění bazénu. Rovněž si můžete ušetřit vaše záda, která se díky dlouhé rukojeti nebudou tolik namáhat.
Manipulace s ní je naprosto jednoduchá a pohodlná, protože dosáhnete i na místa, která jsou těžce přístupná.Materiál, ze kterého je vyrobená je protiskluzový a tím pádem ji v ruce udržíte vždy pevně.fotografie čistého bazénu
V sortimentu si můžete zakoupit i různé držáky na teleskopické tyče nebo řadu příslušenství, ke kterému jich lze připojit. Neváhejte mít i díky nim ještě báječnější léto u vašeho bazénu, protože se vám s nimi budete pracovat rychle a efektivně vždy, když bude potřeba váš bazén zdokonalit a vyčistit. Jejich výhodou je i to, že díky dostatečně dlouhému provedení nemusíte do vašeho bazénu vkročit ještě předtím, než bude čistý, ale snadno všechny nečistoty vylovíte před vaším koupáním, které si chcete užít bez nevzhledné špíny, která vám v něm plave.
Vyberte si proto takovou, se kterou se vám bude radost manipulovat.