Nákupy dárků on – line nebo osobně?

Do jaké skupiny patříte? Preferujete nákupy kdy osobně „osaháte“ dárky pro Vaše blízké, nebo je raději v klidu vyberete z domova nebo práce?
Stále více Čechů se ubírá k nákupům dárků on – line. Ceny jsou příznivější než v kamenných obchodech. Nikdo Vás při nákupu z domova neruší a nemusíte řešit davy lidí, kteří hledají také ty správné dárky.
Nákupy dárků jsou již mezi Čechy hodně rozšířené. Naučili jsme se nakupovat po internetu někdy i všechny dárky, kterými obdarujeme své blízké. Jediné co musíme zvládnout je fronta na výdejních místech nebo někdy složitá domluva s přepravci, kteří jsou již plně zavaleni zásilkami.
dárky z internetu

On – line nákupy jídla

 
Rozšíření v on – line nákupech se posouvá i v potravinách. Dokážete si ještě vybavit fronty na uzeniny, sýry nebo jen kolik lidí stálo u regálu s majonézou těsně před Vánoci? Tyhle momenty jsou pro mě každým rokem děsivější. Nechci už krájet veku, která bude na několika místech promáčknutá.
Letos volím on – line nákup potravin, které objednám nejlépe na celé svátky. Nákupy jídla stále nejsou tak populární jako nákupy dárků. Je to škoda, protože si můžete sami vybrat čas dovozu, množství jídla. Nejvyšší odbyt potravinových nákupů má Praha, hned za ní jsou velká města, která mají pokrytí rozvozů.
On – line nákupy
Myslím, že nákupy potravin mají velkou budoucnost. Je to úspora času, nekupujete věci, které vlastně ani nepotřebujete, stále máte přehled o koncové ceně a pro vyzvednutí Vám stačí jen otevřít dveře. Tyto nákupy jsou výhodné i pro velké obchodní řetězce, kdy firma není schopná zajistit plnou obsazenost pracovníků a tím i plynulý chod například u pokladen. Osobně jsem on –line nákupy již zkusila od dvou společností. V obou případech bylo zboží v pořádku, jediné co bych vytkla, jsou přípravy nákupů. Někdy se prostě stane, že Vám do nákupu něco zapomenou dát nebo dají něco jiného, než co si objednáte. Přeci jen nákupy připravují stále jen lidé, kteří se mohou plést.