Informační technologie dneška.

V informačních technologiích se zkoumá spojení. Modulátor versus demodulátor. Informační technologie nejsou jenom počítače, notebooky a chytré mobilní telefony. V jistém slova smyslu mohou být i hvězdné souhvězdí inspirací k rozvoji IT.
Jaká je informatika dneška viděná astrologickými brýlemi? Do znamení Vodnáře se dostává planeta Venuše. Ta je právě teď spojená slabým sextilem na Lunu. Do informatiky se dostává tedy ženský aspekt spojení. Logika a struktura je nahrazena něhou a porozuměním.
vztažené k dnešku
Konec tedy klasickým IT mužům, kteří jsou věčně u počítače, do kterého pořád něco buší. Intuice, která budí nápad, jenž vykreslí nové spojení dneška i budoucnosti. Počítače, mobily, chytré hodinky budou jen prostředníkem, jak této vize dosáhnout.
Nelze opomenout, že Jupiter v širší konjunkci na Slunce a Venuši, nám dává do našich „prostředníků“ nové naděje a novou víru v nás samotné. Krásný den s magickými vyhlídkami nám slibují i velcí mágové, kteří vidí svět již trochu jinak, než běžní lidé.
Informační technologie ve hvězdách.
Informační technologie, ať chceme či nechceme, začne ovlivňovat ženský princip magie, plná nevysvětlitelných zvratů a podivuhodných souvislostí. Lidstvo se začíná probouzet do jiného světa s mnoha možnostmi. Tutéž informaci můžeme získat mnohým způsobem – přes počítač či notebook, smartphone, chytré hodinky, nebo „jen“ vnuknutím. Najednou to víme, aniž bychom potřebovali naše obvyklé hračky, do nichž mnozí celý den jen tak zírají, až se z toho unaví. Mužská informační technologie dostává stopku díky Saturnu v Kozorohu – ale ten tam nebude také věčně. I když si to někteří rádoby Astrologové myslí. A nejen ti…
Zkrátka a dobře – i Informační technologie prochází diametrální změnou dneška, zatím nelze říci, jestli k lepšímu či horšímu. Změna tam je. Čas ukáže, kam nás naše Informační technologie dovedou.