Noblesní plesy by neměly vymizet

Možná jste si toho tak trošku všimli. Nikdo neví jistě, jestli je to dopad minulého režimu, kdy se „zlidověla“ takřka každá zábavná, kulturní či společenská událost nebo je to zkrátka zakleto v nás, jako v celém národu českém, že z každé události musíme dělat veselici. Ne všechny události a společenské akce by však měly být veselicemi. Pokud je něco nazváno ples, mělo by to být plesem se vším všudy, ať si říká kdo chce, co chce.plesové šaty.jpg
 
Plesy jsou noblesní záležitost, kde ženy nosí dlouhé večerní róby a pánové jsou pěkně upraveni v krásných černých oblecích, hodně se tančí, ale také veselí, baví se s přáteli, zkrátka užívá se plesu. I na něčem takovém se přeci najde spousta různých aktivit pro ty „netančící“, byť umět tančit alespoň valčík by měl být základ nějakého společenského cítění.
 
Jestli si ale všimnete, tak spousta vesnických, maloměstských, ale i městských akcí se nazývá slovem „ples“, ovšem on to tak úplně ples není. Vidíte tam slečny a dámy v přiléhavých krátkých šatech, které se na ples prostě nehodí, vidíte tam pány v džínách a tričkách, no zkrátka není to tak úplně ten pravý ples. Přitom zařídit si pěkný oděv na slavnostní událost nemusí být takový problém, jak si mnozí myslí! Jen se podívejte na naši nabídku krásných šatů http://servisvirivychvan.cz/sluzby/servis-van/ které si můžete půjčit na jakoukoliv opravdu slavnostní událost, ať už je to maturitní ples nebo ples univerzitní či ples městský. Nenechte se zahanbit a nechoďte na ples v oděvu, který se na takovéto události prostě nehodí. Maturantky ve společenských šatech stojící s nataženýma rukama v kruhu.jpgZajděte k nám a nechte nás, abychom spolu s vámi vybrali krásný a ideální šat pro vás, abyste se cítila jako opravdová princezna. O to přeci při takových akcích jde, nebo ne? Vypadat co možná nejlépe, mít dlouhé krásné šaty, ideálně i s třpytivým leskem, krásné botky, pěkný slavnostní účes a krásně udělaný make-up. Samozřejmě, na vesnickou veselici, byť se jedná o „ples“, si i takové šaty můžete vzít. Hlavní je, abyste se vy cítila tak, že tahle noc patří vám a jenom vám.